Volné pracovní místo  Programátor PHP, HTML

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Programovat v PHP, HTML, Nette aj.
Pracovat s databázemi (MySQL)
Tvořit webové technologie CSS, JQuery, JS, WordPress a WooCommerce
Účastnit se projektů z různých oblastí (eshopy, zákaznické portály, propojení na databáze aj.)
Vylepšovat stávající řešení
Zdokonalovat se v moderních technikách programování

Požadujeme

Máte vzdělání či/a zkušenosti s programováním v PHP, HTML, příp. Nette, s databázemi MySQL, webovými technologiemi jako CSS, jQuery, JS, Wordpress aj.? Ke zkušeným programátorům hledáme posilu týmu! Vhodné i pro absolventy!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí stabilní společnosti
Neformální atmosféra
Zajímavý plat dle zkušeností / znalostí
Příležitostný home office
Individuální přístup k zaměstnancům
Zaškolení a vedení od zkušených kolegů
Místo výkonu práce: region Třebíč

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? NEVÁHEJTE MI POSLAT ŽIVOTOPIS, OZVU SE VÁM A PROBEREME MOŽNOSTI. PROGRAMÁTORY HLEDÁME DO VÍCE FIREM!

Máte zájem o nabídku Programátor PHP, HTML?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Programátor PHP, HTML

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.